Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€6,800
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes golf 6 te 2010 . Motorri 1.6 i thjesht, jo tsi, impjanti fabrike . Shum ekonomik. Letrat te sapo prera para 1jave taksa, sig , kualidim 2vjet.
Makina esht ne gjendje shume te mire si ne benzin dhe ne gaz. vaji dhe filtrat te nderruara. Xhamat e zinj me leje. Gomat e reja, etj. Makina nuk ka nevoj per sherbime. Shitet per arsye se dua te mar makin me te madhe . Cmimi 6800euro i diskutushem.
Durres

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Shtator 2023
Support Ukraine