2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,800
Publikuar 23 Prill 2024ID: O98wuS

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Golf

SHITET VW GOLF VI . . VITI 2010 . . KAMIO AUTOMAT . . LENDA DIESEL . . FUQIA MOTORRIT 1.6 . . I TARGUAR DHE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TE GJITHA . .FULL SERVICE . . 209 552 KM . . .NDODHEMI NE ELBASAN . . INST . . .diamond auto el . . CMIMI 6 800 EURO !!!!

Support Ukraine