2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
4 foto

2010' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,200
Publikuar 13 Dhjetor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: LBCY0L

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Golf

Shitet Okazion Volkswagen Golf 6
Viti:2010
Fuqia Motorrike:2.5
Lenda Djegese : Benzin-Gaz
Kamio :Automat
Km: 320.000
Letra per nje vit
Nuk ndrrohet
Makina ka nevoj per disa sherbime periodike si vaj,filtra dhe pak nga ana estetike
Cmimi :5200€

Support Ukraine