Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€6,800
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Shitet
Marka,Modeli :VW GOLF 6
Viti : 2010
Kambjo : Automatik
Lenda Djegese : Benzin behet 100 % me Gaz
Dogan e paguar
Km :175,000 origjinale me te drejt kontrolli ne VW
Ngjyra : vishnje shum e bukur
Opsionet shtese :DVD/Aux/USB/Fm/Am
camera parkimi
Pilot Automatik, Ngrofse te sediljet
Makina eshte ne gjendje shume te mire ✔mekanike dhe vizuale. I gatshem per cdo dhoj kontrroll
Vendodhja : Shkoder
Cmimi : 6800 € i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 10 Prill 2023
Support Ukraine