Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€5,190
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

GOLF 6 1.4 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE
CMIMI: 5.200 OKAZION

GERMAN EDITION
SUPER GJENDJE
FULL SERVIS
1.4 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
VITI PRODHIMIT 2010
270.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
KAMBIO MANUALE 6+R
PILOT AUTOMATIK
SEDILJE ME NGROHJE
SENSOR PARKIMI
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
XHAMA TE ZINJ
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 20 Maj 2023
Support Ukraine