Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€7,200
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet
✔ Marka,Modeli :VW GOLF 6 2.5 benxin motorr me zingjir
✔ Viti : 2010
✔ Kambjo : Automatik
✔ Lenda Djegese : Benzin behet 100 % me Gaz
✔ Dogan e paguar
✔ Km :84,000 origjinale me te drejt kontrolli ne VW
✔ Ngjyra : Grih shum e bukur dhe e paster
✔ Opsionet shtese :DVD/Aux/USB/Fm/Am
✔ camera parkimi sedile me nxemje
✔ Pilot Automatik, Ngrofse te sediljet
✔ Makina eshte ne gjendje shume te mire ✔mekanike dhe vizuale. I gatshem per cdo dhoj kontrroll
✔ Vendodhja : Shkoder
✔ Cmimi : 7200 € i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 10 Prill 2023
Support Ukraine