Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€6,450
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET GOLF 6 NE SUPER GJENDJE
2.0 nafte
EKONOMIK
MAKINA ESHTE LOOK GTI ORIGJINAL
MAKINA ESHTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHE PA ASNJE LLOJ PROBLEMI
PASTRIM DPF
PASTRIM INJAKTORESH
ME AMORTIZATOR TE RINJ
FERROTA TAMBURE TE REJA
GOMA 90% te reja
BATERIA E RE
VAJ FILTRA MOTORRI
197.000 kilometra origjinale
ME SENSOR PARKIMI
DISQE ALUMINI GTI ORIGJINALE FABRIKE
MAKINA ESHTE ME CDO GJE FABRIKE E PA NDERYHYRE NE ASNJE PJESE TE SAJ
KAMBIO MANUALE
PILOT AUTOMATIK
CLIMA BIZONALE
CRUISSER CONTROL
DRITA AUTOMATIKE
SENSOR SHIU
SENSOR DRITA
ME LETRA PER NJE VIT DHE KOLAUDIM PER 2 VJET
ME XHAMA TE ZINJ ME LEJE PER 5 VITE
MAKINA TE KONTROLLET NE SERVISIN TUAJ TE BESUAR
VETEM TELEFONATA SERIOZE cmim i diskutueshem 6450€

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Mars 2023
Support Ukraine