Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€6,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet golf 6 viti 2009 2,0 naft automat, DSG 6G.motorr +kamje ne gjendje super super te mir,volanti i sapo eshte ber iri orgjinal LUK . Makina eshte shum shum embajtur ka pasur vec nje pronar.E ardhur nga hollanda.epaster si makin si nga posht ashtu dhe nga jasht pothuajs asnje gervishjeme 194 mije klm orgjinale mute verifikohet ku te deshiron.Me klim ne gjendje prefekte me navi orgjinal me disje aulomin. Gomat 100%te reja me dogan te paguar cmimi 6800 i diskutushem i gacem percdolloj prove

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Shtator 2020