Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€6,000
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes golf 6 me motor 1.6 nafte .kambjo manuale .dogane e paguar .ngjyre e zeze .viti 2009
Ka keto opsione :
Klima me 2 zona
Navigator
ABS
Air Bag
4 Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike
Sedile kamoshi
KM Origjinale
Makina eshte e paster e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove
Cmimi 6000 euro eshte i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 11 Janar 2023
Support Ukraine