Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€7,200
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet VW golf 6,
Viti i prodhimit: fundi i 2009
Motorri 1.6 nafte TDI BlueMotion Technology
Kambio manuale, super ekonomike
196.000 KM me te drejt kontrolli ku te deshironi
Siguracion dhe taksa te paguara per 1 vit, kolaudim per 2 vjet.
Xhama te zinj mbrapa me leje per 5 vjet
Makina disponon:
-klima bizonale
-sendile me ngrohje
-pasqyra elektrike me ngrohje
-sensor dritash
-sensor shiu
-sensor parkimi (para, mbrapa+kamer parkimi)
-limitator shpejtesie
-cruise control
-Navi i madh( sd Card, bluetooth, usb)
-Auto start/stop
MAKINA SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
Cmimi 7.200€ i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 1 Prill 2023
Support Ukraine