Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€7,900
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

golf 6 2.0 disel viti 2009 i sapo ardhur nga
ne gjendje perfekte me cdo sherbim te ber 226 mij km origjinale opsione sensor parkimi xhama te zinj ngrohje sedilje butona ne timon dhe f1 cmimi i diskutueshem

Support Ukraine