Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Golf

€5,500
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

GOLF 5 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 G VITI 2009 ME 210.000 KM TE QERTIFIKUARA ME LIBER SERVISI NE SUPER GJENDJE DY QELSA MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJE INVESTIM ME SHERBIME TE BERE NE ZWICER MAKINA TANI KA ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR DHE SAPO TARGUAR

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Prill 2023
Support Ukraine