Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Golf

€4,300
2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

golf 5
1.9 naft
viti 2008
sapo ardhur dhe sapo targuar me letra për dy vjet
motorr i thjeshtë pa partikularë
gjendje perfekte

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Tetor 2023
Support Ukraine