Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Golf

€4,400
2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET VW GOLF V VITI PRODHIMIT 2008 . . KAMIO MANUALE . . .LENDA DIESEL . . FUQIA MOTORRIT 2.0 . . I SAPO ARDHUR NGA ITALIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR . . .NE GJENDJE SHUME TE MIRE . . NGA TE GJITHA 228 903 KM . . NDODHEMI NE ELBASAN . . .MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI . . .CMIMI 4 400 EURO !!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 27 Tetor 2023
Support Ukraine