Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Golf

€4,100
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Manual Sapo ardhure me Dogane te paguare.Impianti Landi Renzo.montuare jashte Makina eshte shum e paster dhe shum ekonomike.me Disje 16 me Goma te reja.makina ka 184000 km me libre sherbimi.me te gjitha nuk ka nevoje per sherbime.me dy Celsa

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Maj 2021