2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2008' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 5 Maj 2024ID: XqZfy6

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Volkswagen Golf

Golf GTI edition30, 2.0 Benzine Gaz Automat
Viti 2008, me letra tpaguara dhe targa plus kolaudim per 2 vite. Xhama te zinj mbrapa me certefikate per 5 vite. Vetem nje pronar te meparshem disqe R17 originale GTI model USA me 4 goma te reja. Sensore dhe kamera parkimi. Xenon/bixenon dhe full led brenda jasht. Shume e paster si nga brenda dhe jashte dhe cdo sherbim te kryer Butona ne timon, navi android 10 original volkswagen, kilometrazh i bere upgrage model R32 si dhe me ekran te madh multifunkional. Eshte e mbajtur per merak dhe eshte ne giendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorrike. Cmimi 6500euro. Pak i Diskutushem

Support Ukraine