Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Golf

€7,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Golf 5 GTI origjinal fabrike viti 2008,manual,full opsion baxho kamer parkimi ngroje sedilesh etj..Makina ka 4 muaj qe ka ardhur nga zvicra esht super gjendje si xhenerike dhe motorike.ka 215 kuaj fuqi fileter sportiv dhe marmit te ALBANIA EXHAUSTE dhe esht shume e shpejt..impjant gazi romano me 5 vjet garanci (1200 euro)2 muaj ka qe i eshte montuar. per me shume info cmim i diskutushem
tel:0694045375
shitet ose ndrohet

Shiteni Makinën Tuaj