2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2008' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,900
Publikuar 19 Mars 2024ID: F9vi8m

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2008' Volkswagen Golf

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2008, 194,000 km ORIGJINALE, sapo ardhur, me dogane te paguar (gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 5+R
* Klima dixhitale
* MP3
* Komando ne timon
* Xhama te zi
* Xhama elektrik
* Disqe alumini
* Goma BRIDGESTONE 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

Support Ukraine