Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf

€4,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Volkswagen Golf në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Vw Volkswagen Golf 5 2.0 Nafte 4x4 Viti 2007 Kambio Manuale 166.669 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Sherbimet e bera Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:4600 euro i diskutueshem Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8Tel:0695564550