Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf

€5,400
6 foto
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET Golf-5. Viti-2007 i sapoardhur nga Gjermania AUTOMATIK. Karburanti NAFTE. Motor 1.9 shum ekonomik. 130 Ps. Full OPTION ne super gjendje motorike dhe shum i paster. Dogane e paguar i gatshem per cdo lloj kontrolli tek mekaniku juaj i besuar. Cmimi 5400 EURO.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Maj 2022
Support Ukraine