Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf

€4,200
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet golf 5 1.9 naft viti 2007 me letra deri ne mars te 2023 dhe kolaudim deri 2024 makina eshte ne gjendje te mire xhenerike ceo sherbim qe i eshte bere eshte vendosur e re.
Look GTI
Xhama te zi origjinal jo me qese
Komanda ne timon
Navi
Disje 17 Golfi 7 GT
4 xhamat elektrik
Kondicioner funksionoal
Ju lutem vetem telefonata serioze jo kurioze.
4200€ cmimi eshte i diskuteshem vetem kur te shifet makina.

Support Ukraine