2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
4 foto

2007' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,100
Publikuar 23 Maj 2024ID: AAQMtP

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Volkswagen Golf

Golf 5 1.9 naft manual viti 2007 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja . Me xhamat e zi i paster mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Cmimi 4100 euro .

Support Ukraine