Shto te të preferuarat

2005' Volkswagen Golf

€6,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 198600 km
Zhvendosje: 1900 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet golf V e sapo ardhur nga gjermania viti 2005 manuale 1.9 nafte opsione shtese ne timon e paisur me navigator + 4 goma rezerv me dogan te paguar . makina si nga ana xhenerike dhe motorrike eshte ne gjendje perfekte ka 198'000 km origjinale. Eshte e paster si makine e perdor vetem nga nje person gjerman gjithashtu e paisur dhe me liber sherbimi +sensor parkimi, klima, te kontaktojne ne whats up ose viber vetem te interesuarit! Cmimi diskutueshem!

Shiteni Makinën Tuaj