Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Golf

€4,300
2004' Volkswagen Golf photo #1
2004' Volkswagen Golf photo #2
2004' Volkswagen Golf photo #3
2004' Volkswagen Golf photo #4
2004' Volkswagen Golf photo #5
2004' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 2 javë më parë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka,Modeli : VW GOLF 5 1.9 TDI
✔ Viti : 12.2004
✔ Kambjo : Manuale 5+1
✔ Lenda Djegese: Nafte
✔ Targa :Te huaja
✔ Km : 228 xxx
✔ Ngjyra : E zeze
✔ Vendodhja : KUKES
✔️ Opsionet shtese : Makina eshte ne gjendje shum te mir
E sapo ardhur nga Gjermani
Me dogan te paguar
Shum e paster si brenda dhe jashte
Nuk ka nevoj per asnje ivestim
✔ Cmimi : 4300€

Support Ukraine