Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Golf

€4,999
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Golf 5 motor 1.9 nafte automat viti 2004 klima navi sedilje me ngrohje ganxhe sensor parkimi kamje motor dhe volant ne gjendje super me liber sherbimesh nga gjermania me dogane

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Nëntor 2022
Support Ukraine