Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Golf

€4,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Volkswagen Golf në Krujë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Shitet golf 5 i sapo ardhur nga holanda ne gjendje shum te mire km origjinale 151 mi me liber sherbimi,motorr FSI qe behet 90% me gaz,dhe esht me mire se ai10% qe harxho benzin mbron motorrin,ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km1 ngjitur me karburant kastratin

  • 069Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 23 Shtator 2020