Shto te të preferuarat

2001' Volkswagen Golf

€3,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 Volkswagen Golf në Kukës, Shqipëri
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te gjitha sherbimet e tjera,Motorr V6 Benzine 4x4 me 6 marsha, goma te reja,sedilje recaro me ngrohie,benzine gaz e shenuar ne leje te qarkullimit taksa te prera deri ne dhjetor.Mundesi nderrimi per ne shume ne Viber,what’s up...

  • 068Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 11 Korrik 2019
Shiteni Makinën Tuaj