Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen CC

€13,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Volkswagen CC në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet per arsye mosperdorimi dhe personale. Makina eshte perfekte. Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike F1 Marshe Ne Timon "BLUEMOTION" 2.0 Nafte Tavan Panoramike.Makina Posedon Keto Opsione:-->4+1 dmth 5 vende per tu ulur -> Liber sherbimesh te gjithe historikun.->4 Goma Te Reja Continental Te Sapo Vendosura 90% ->->Sallon Gjyse Lekure Gjys Kamosh Shum E Paster Ngjyre Bezhe->Tavan Xhami Panoramike Me Hapje->Auto Hold (Aktivizohen Frenat Kur Hiqet Rripi)->Ndezje Start&Stop Pa Pas Nevojen E Clesit Gjithashtu Edhe Fikje E Ndezje Ne Semafor
->Perden E Pasme Me Buton ->Hapje Me Shenjen E Gishtit->Mbyllje Automatike Kur Largohesh Edhe Ke Celsin Ne xhep->Navigator Me Hartat E 2019 Me Tekonologjin E Fundit Qe Lidhet Direkt Me Kpompjuterin E Makines Edhe Ti Tregon Te Gjitha Te Dhenat E Makines Tek Navigatori->Disqe Origjinale Te Passat CC->E sapoardhur->Xhama Te Zinj Origjinale Fabrike->Sensor Parkimi Origjinale Fabrike->Pasqyra Antiverbuese->2 Celsa ->Fenera&Stopa Me Shirita .Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore Sic Duket Edhe Nga Fotot.Gjithashtu Eshte Edhe Shum Ekonomike Pasi Eshte versioni bluemotion.

Shiteni Makinën Tuaj