2014' Volkswagen Caddy photo #1
2014' Volkswagen Caddy photo #2
2014' Volkswagen Caddy photo #3
2014' Volkswagen Caddy photo #4
2014' Volkswagen Caddy photo #5
2014' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Caddy

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 8 Prill 2024ID: 8PA8Ex

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Caddy

Caddy Life 2.0 Benzin-Gaz
Vp:12/2013 Motorr i thjesht 100% Gaz
Impianti isapo montuar Stag 3 vite garanci
240.000 km orgjinale
Xhama tzi sensor parkimi
Goma te reja e tj
Super gjendje gjendje perfekte
Esapoardhur,, Epa punuar ne shqiperi
Ne cmim perfshihen dhe targimi me targa shqiptare
Cmimi:8500€ Idiskutushem

Support Ukraine