2013' Volkswagen Caddy photo #1
2013' Volkswagen Caddy photo #2
2013' Volkswagen Caddy photo #3
2013' Volkswagen Caddy photo #4
2013' Volkswagen Caddy photo #5
2013' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto

2013' Volkswagen Caddy

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,900
Publikuar 31 Maj 2024ID: zDFKpU

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Volkswagen Caddy

🇩🇪
VW CADDY 2.0 TDI HIGHLINE FACELIFT EXECUTIVE FULL-13
-EURO 5
-FACELIFT
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 10/2013 MODEL I RI ( 1 PRONAR GJERMAN)
-186.000 KM (TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN ME LIBER SHERBIMESH)
- DOPIO BALESTER
-4 PORTA
-Kambio MANUALE (6+R)
-5 VENDE
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë Gri Metalizato
-NAVI TOUCHES -MP3-CD ROM-, AUX - RADIO FM/AM - -TELEFON VW
-Tapiceri STOFF FAMILY LIFE "DESIGNO" FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE KRISTAL ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Timon hidraulik, 
-Sediljet e pasme të palosshme
- Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-Disqe 16 inches Caddy Highline -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
-E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Support Ukraine