Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Caddy

€8,900
2011' Volkswagen Caddy photo #1
2011' Volkswagen Caddy photo #2
2011' Volkswagen Caddy photo #3
2011' Volkswagen Caddy photo #4
2011' Volkswagen Caddy photo #5
2011' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

VW Caddy Life 1.6 TDI
Kambio Automat DSG 7G
Viti prodhimit 2011
Motorri : 1.6 TDI 102PS (Nafte)
Numri i vendeve : 5
Shkalla e ndotjes : Euro 5
Kambio automat DSG 7G (7 marshe)
Km : 195000
Kondicioner Climatic
Abs,Esp,SRS 8 Airbag
Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika
Mbyllje qendrore me komandim ne distance
Sensore parkimi mbrapa
Xhamat e pare elektrike
Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
Radio/CD Mp3/Aux in
Kompiuter bordi
Pasqyre antiverbim
Dopjo dyer me shine nga dy krahet
Shina ne tavan
Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim.
Teper ekonomike dhe ne gjendje perfekte,cmimi i diskutueshem!

Support Ukraine