Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Caddy

€6,990
6 foto
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

VW Caddy 1.9 TDI, kambio manuale, viti 2010, klima, 190000km me liber sherbimi, ngrofse sedilesh, 2 celasa, bluetooth, pilot automatik, tapicer akull e re dhe shume te bukur, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini 16 me goma 95%, makina eshte super super gjendje, eshte makine per merak, ska nevoj per asnje sherbim, kush eshte i interesuar mund te vij ta shikoj nga afet dhe ta kontrolloni te servisi juaj me i besuar

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Prill 2022