Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Caddy

€7,900
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2009 Volkswagen Caddy në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW CADDY MAX 1.6 BENZIN +GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR, IMPJANT GAZI LOVATO I MONTUAR NE VENDIN E ORIGJINES DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI , VERSION MAX I GJATE ME 7 VENDE , CLIMA BI ZONA ,PILOT AUTOMAT, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, CD MP3, XHAMA TE ZI ORIGINAL ,GJENDJE PERFEKTE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Korrik 2021