2009' Volkswagen Caddy photo #1
2009' Volkswagen Caddy photo #2
2009' Volkswagen Caddy photo #3
2009' Volkswagen Caddy photo #4
2009' Volkswagen Caddy photo #5
2009' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto

2009' Volkswagen Caddy

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,799
Publikuar 25 Maj 2024ID: gCFglh

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2009' Volkswagen Caddy

OKAZION !!! WV CADY 1.9 NAFTE .
✅VITI 11/2008
✅1.9 NAFT
✅KAMJE MANUALE 5+1
✅KILOMETRA 227 000
✅NAVI MADH ( Aux bluetooth Usb Cd )
✅KONDICIONER FUNKSIONAL
✅PASQYRA ELETRIKE DHE ME NGROHJE
✅XHAMA ELETRIK
✅DY DYER MRAPA ME HAPJE
✅GOMA 95% TE REJA
✅SENSOR DRITE
✅DER ANESORE ME RRESHKITJE
✅ME BALESTRA
✅ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
📍DURRES
CMIMI 5799 EURO i diskutueshem .

Support Ukraine