Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Caddy

€7,300
2009' Volkswagen Caddy photo #1
2009' Volkswagen Caddy photo #2
2009' Volkswagen Caddy photo #3
2009' Volkswagen Caddy photo #4
2009' Volkswagen Caddy photo #5
2009' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

VW Caddy Maxi 1.9 TDI
Viti prodhimit 2009
Motorr 1.9 TDI 105PS
Emisioni i ndotjes : Euro 4
Kambio : Manuale 5 marshe
Km : 191.000
Nr. i vendeve : 5
Climatronic 2 zona
Sedilet cope gri super te pastra
Abs,Esp,SRS 8 Airbag
Xhamat e pasem te erret origjinal
5 dyer,2 anesoret me hapje me shine,te dyja me dritare qe hapen.
Mbyllje qendrore me komandim ne distance (2 celsat)
Xhamat e pare elektrike
Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
Radio/CD Mp3 origjinale/Aux in
Kompiuter bordi
Pasqyre antiverbim
Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim.
Gjendja perfekte,cmimi i diskutueshem!

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 27 Prill 2023
Support Ukraine