2007' Volkswagen Caddy photo #1
2007' Volkswagen Caddy photo #2
2007' Volkswagen Caddy photo #3
2007' Volkswagen Caddy photo #4
2007' Volkswagen Caddy photo #5
2007' Volkswagen Caddy photo #6
6 foto

2007' Volkswagen Caddy

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,400
Publikuar 23 Mars 2024ID: vnAJdo

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2007' Volkswagen Caddy

🚘 VW Caddy Life 1.9 TDI
🔹Viti prodhimit : 12/2007
🔹Motorri : 1.9 TDI 105PS
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Kambio : Manuale 5 marshe
🔹Km : 212.000 te dokumentuara
🔹Nr. i vendeve : 5
🔹Climatronic 2 zona
🔹Sedilet cope gri super te pastra
🔹Abs,Esp,SRS 8 Airbag
🔹Xhamat e pasem te erresuar
🔹5 dyer,2 anesoret me hapje me shine,te dyja me dritare qe hapen.
🔹Mbyllje qendrore me komandim ne distance
🔹Xhamat e pare elektrike
🔹Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
🔹Radio/CD Mp3 origjinale
🔹Kompiuter bordi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim. Gjendja e mjetit eshte shume e mire !
📍Vendndodhja Durres !

Support Ukraine