Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Caddy

€3,800
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet Volksvagen Caddy
Viti i prodhimit 2007
Karburanti Nafte
Motorri 1.9
Vende 4+1
Me dogane te paguar, ne gjendje shum te mir, dhe e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 3800euro

  • 068Tregoni telefonin
  • Kurbin
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine