Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Caddy

€5,300
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Caddy Life 1.9 Naft Manuale Viti 2006. Sapo ardhure nga gjermania me Dogane te paguare.Klima.shum e paster dhe shum Ekonomike me Liber sherbimi.me Dy Celsa.ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per sherbime.me 5 Dyere.me Pers vende.cmim pak i diskutushem pasi makina te shikohet nga afer

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 9 Gusht 2022
Support Ukraine