Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Caddy

€4,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Volkswagen Caddy në Elbasan, Shqipëri
  • 2006 Volkswagen Caddy në Elbasan, Shqipëri
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2006,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR, RADIO CD BLUETOOTH PER TEL XHAMA ELEKTRIK,5 PORTA,ME KONDICIONER PLUS DRITAT AUTOMAT CELES ME PULT, ,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA ASHTU EDHE NGA JASHT,NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,GATI PER CDO LLOJ PROVE,PER ME SHUME SHUME INFORMACION TEL 0695234555

  • 069Tregoni telefonin
  • Auro
  • Elbasan
  • 13 Mars 2019
Shiteni Makinën Tuaj