Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Nissan Navara

  €7,500

  2004' Nissan Navara

  I skaduar14 Tetor 2017, Fier

  2500 cc, Naftë 80000 km  Mekanike  

  Me dogan 2.5 naft timon anglez 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €13,000

  2009' Volkswagen Tiguan

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 168000 km  Automatike  E zezë 

  Tiguan Viti 09/2009 Dogana e paguar Automat Seria 4 Motion Sport@Style Salloni i zi Opsione te timoni 4×4 Goma te reja Disqe alumini 17 Km ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C-Class

  €3,000

  2000' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  220 cc, Naftë 232000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €5,200

  2009' Smart Fortwo

  I skaduar14 Tetor 2017, Fier

  Benzinë 70000 km  Automatike  E bardhë 

  Me dogan 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €2,800

  2005' Smart Forfour

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  1500 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Gri 

  Gjendje shum te mir motorrike Tavan panoramik! 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A4

  €7,199

  2008' Audi A4

  I skaduar14 Tetor 2017, Durrës

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Audi A4. 2.0 Tdi.Avant multitronik . 2008. Full option. Nafte , Sensore parkimi ,Kambio Automatike (multitronik), Navigator te madh "Audi Navigation Plus" me te gjithe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Audi A4

  €3,450

  2003' Audi A4

  I skaduar14 Tetor 2017, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Audi a4 1.9 NAFTE -VITI I PRODHIMIT 2003 -193 000 KM ORIGJINALE -MAKIN EKONOMIKE - Kambio MANUALE -KLIMA, -KASETOFON ORIGJINAL I audit , - 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz E-Class

  €3,499

  2002' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  2200 cc, Benzinë 390000 km  Automatike  Blu 

  Shitet Mercedez-Benz,viti 2002,kamje automatike,portobagazh,ngjyra blu e erret,me baxho,sensore parkimi,xhama elektrik,i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar,ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike,sedilje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Sharan

  €4,700

  2006' Volkswagen Sharan

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  VOLKSVAGEN SHARAN VITI 2006 MOTOR 1.8 BENZINE E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 6+1 NE LEJE QARKULLIMI ME CLIMA BIZONA , CLIMA NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz E 220

  €10,500

  2007' Mercedes-Benz E 220

  I skaduar14 Tetor 2017, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Prefekt ardhur nga Gjermani. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj