Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz E-Class

  €7,200

  2003' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  2200 cc, Naftë 211022 km 

  Mercedez-Benz E-Class viti 2003 motor 220 nafte Elegance ngjyre Gold, navi i madh, fener xenon me larje, 2 çelsa, e paisur me 4 goma te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford Focus

  €2,600

  2004' Ford Focus

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  1800 cc, Benzinë 122724 km E zezë 

  Ford focus viti 2004 motor 1.8 nafte, kondicioner, disqe alumini 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Rover 216

  €1,500

  1994' Rover 216

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 152000 km E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz ML-Class

  €5,000

  2001' Mercedes-Benz ML-Class

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  2700 cc, Naftë 300 km E zezë 

  Shitet ose ndrohet me makin benzine makina esht ne gjendje te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Land Rover Range Rover

  €16,000

  2006' Land Rover Range Rover

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  2700 cc, Naftë 173433 km E zezë 

  Range Rover Sport HSE viti 2006 motor 2.7 nafte, "FULL OPTIONS" 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2000' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  2200 cc, Naftë 297950 km Gri 

  Mercedez-Benz C-Class viti 2000 motor 220, sedilje elektrike ,kambio automatik trony,klima trony, drita xenonBxenon, ne gjendje shume te mire teknike e sapo ardhur nga gjermania ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Passat

  €5,800

  2004' Volkswagen Passat

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  2500 cc, Naftë 263221 km Gri 

  Volkswagen passat viti 2004 motor 2.5 nafte,4X4 me navi te madh sedilje lekure,disqe alumini e paisur me liber sherbimi, 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz A-Class

  €3,000

  2002' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 130000 km Gri 

  Me motorrin që ka ka 130 000 km dhe si shasi ka 180 000 km.Dmth ka motorr te dyte. 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,800

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar11 Nëntor 2016, Durrës

  2200 cc, Naftë 190775 km Gri 

  Mercedez-Benz C-Class viti 2001 motor 220 nafte sedilje me ngrohje, hapese xhami 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Opel Vectra

  €3,000

  2003' Opel Vectra

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  1179 cc, Naftë 130000 km 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj