Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Toyota Yaris

€9,300
2013' Toyota Yaris photo #1
2013' Toyota Yaris photo #2
2013' Toyota Yaris photo #3
2013' Toyota Yaris photo #4
2013' Toyota Yaris photo #5
2013' Toyota Yaris photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET TOYOTA YARIS VITI 2013. KAMBIO AUTOMAT. MOTORR 1.5 HYBRID + BENZINE. DISPONON 137 Mije Km. FENERE DHE STOPA ME LED. NAVIGATOR, KOMANDA NE TIMON, KAMERA PARKIMI. NDEZJE START&STOP ME BUTON. KONDICIONER CLIMA TRONIC. GOMA TE REJA. E SAPOARDHUR ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA. GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE, XHENERIKE & ESTETIKE. CMIMI 9300 Euro

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Nëntor 2023
Support Ukraine