2013' Toyota Yaris photo #1
2013' Toyota Yaris photo #2
2013' Toyota Yaris photo #3
2013' Toyota Yaris photo #4
2013' Toyota Yaris photo #5
2013' Toyota Yaris photo #6
6 foto

2013' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 19 Maj 2024ID: 6lL0hd

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Toyota Yaris

🇨🇭Toyota Yaris 🇨🇭
📂 1.5 Benzin Hybrit
📂 Viti : 2013
📂Km 169.000
📂 Panorama
📂 Sedile Me Ngrohje
📂 Start/Stop Engine
📂 Keyyles/Go
📂 Pilot automatik
📂 Full Led para dhe pas
📂 Navigador GPS (Touch Screen display)
📂 CD Player/MP3/Bluetooth Audio
📂 Bluetooth Phone
📂 Kamera mbrapa
📂 Klimatronic AC
📂 ECO Mode
📂 EV Mode
📂 Timon multifunksional
📂 Goma 100% te reja
ℹ️ E sapo ardhur nga Zvicra, Makina esht ne super gjendje estetike xhenerike motorrike e gatshme per cdo lloj prove. Me te drejt kontrolli tek koncesionari perkates.
📂Cmimi 9200€ i diskutueshem

Support Ukraine