2010' Toyota Yaris photo #1
2010' Toyota Yaris photo #2
2010' Toyota Yaris photo #3
2010' Toyota Yaris photo #4
2010' Toyota Yaris photo #5
2010' Toyota Yaris photo #6
6 foto

2010' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,500
Publikuar 25 Qershor 2024ID: gs6Jj3

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Komente të shitësit rreth 2010' Toyota Yaris

🇨🇭 Toyota Yaris 1.33 manual Benzin
- Viti 2010
-132.300 kilometra
- Komandat ne timon
- Nav i Madh
- Fikje Ndezje ne semafor
- 1 Celes
- Disqe Alumini R 15
- Kondiconeri Funjsional
- Xhamat elektrik
- Mbyllje qendrore
- Radio FM/AM, Player CD BLUETOOTH
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar. Nuk ka nevoje per asnjelloj sherbimi.E sapo ardhur nga Zvicra.

Support Ukraine