Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Toyota Yaris

€4,900
2009' Toyota Yaris photo #1
2009' Toyota Yaris photo #2
2009' Toyota Yaris photo #3
2009' Toyota Yaris photo #4
2009' Toyota Yaris photo #5
2009' Toyota Yaris photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte. 125. km Origjinale. Me Librin e Sevisit. Te gjitha sherbimet te bera te Toyota. Me Kolaudim te Gjermanis.Marshat 6+1. Prodhim i 2010. Klima Tronik.me Ekran me 2 Zona. Xhamat para Mbrapa te 4 Elektrik. Aux. Usb. Mbyllja qendrore me Pult. Komanda te Timoni per Radjon dhe Butonat per Telefonin. Prodhim i rall si kjo. Gomat jane Deruar ne 124.000 Km ne Gjermani. Disqet Alumini Origjinal te Toyotes. Makina ska Nevoj per asnje lloj Sherbimi. Ska Gervishtje makin e mbajtur ne Garazhd. Duper Siper Gjendje

Support Ukraine