Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Toyota Yaris

€4,200
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET
- Toyota Yaris -2009
-187.000 Km
-1.4 Naft
-Manual
-Me dogane te paguar
-Padiskutueshem

-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.
187.000 KM OIRGJINALE LIBER SHERBIMI
E Sapoardhur nga Gjermania
Me dogane te paguar
Viti 2009
Motorr 1.4 Naft D-4D shume ekonomik
Motorr me zinxhir
Xhama elektrik
Komando ne timon
Pasqyra elektrike
Goma me disqe ne gjendje perfekte
Tapiceri ngjyr te zez te shum e paster
Celsa me pult
Radio,Cd,Aux
Me kondicioner
Gati per cdo lloj prove

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 26 Dhjetor 2022
Support Ukraine