Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Toyota Yaris

€3,500
2009' Toyota Yaris photo #1
2009' Toyota Yaris photo #2
2009' Toyota Yaris photo #3
2009' Toyota Yaris photo #4
2009' Toyota Yaris photo #5
2009' Toyota Yaris photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

TOYOTA YARIS. Viti 2009 1.0 benzine. Motorr me zinxir. Shum ekonomike. Mund te behet dhe me gaz 100%. . 180 kilometra me certifikat km dhe historik km. Kambio manual. E sapo ardhur. Makina eshte me dogan te paguar. Gati per targa. Ngjyra e bardhe perle. Ne gjendje perfekte ne te gjtha aspektet. Si motorrike. Xhenerike. Estetike.Kondicioner funksional. Nuk ka nevoj per asgje. Sherbime te bera ne koh. Shum ekonomike. Goma ne gjendje te mire. Tapiceri shum e paster. Makina eshte e gacme per cdo lloj prove dhe kontrolli. Cmimi. 3.500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 9 Shtator 2023
Support Ukraine