Shto te të preferuarat

2009' Toyota Yaris

€4,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Toyota Yaris në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet Toyta jaris 1.4 Nafte 2009 e sapo ardhur nga Zvicra.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si brenda ashtu dhe jashte.Makina eshte me km origjinale qe shoqerohet me librin e sherbimevet,start/stop,hapje mbyllje me prekje,me te gjitha sherbimet e bera.Super!!!Cmimi:4300euro me dogane.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Janar 2021