Shto te të preferuarat

2008' Toyota Yaris

€6,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Toyota Yaris në Tiranë, Shqipëri
  • 2008 Toyota Yaris në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Toyota Yaris D-4D 1.4 Diesel , Viti Prodhimit 2008 , Km:175.000 , sallon super t paster , kamio automat , goma te reja , xhama pasqyra elektrike , pasqyra me palosje , cd player , bagazhier , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , hapje mbyllje qendore , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike…me letrra te paguara per nje vit
Cmimi—6.200 Euro I Diskutueshem
Cel—0682036363—Viber—WhatsApp—
Facebook—Erjon Auto
Instagram—ErjonAuto

Shiteni Makinën Tuaj