Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Toyota Yaris

€5,200
2007' Toyota Yaris photo #1
2007' Toyota Yaris photo #2
2007' Toyota Yaris photo #3
2007' Toyota Yaris photo #4
2007' Toyota Yaris photo #5
2007' Toyota Yaris photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 3 muaj më parë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka: TOYOTA
Modeli: YARIS
Viti: 2007
KM: 196.615 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.4
L.djegse: Naft ( diesel ) ( ekonomike )
Trasmesjoni: AUTOMATIK
Komand ne timon
Goma 90%
CLIMA , AC
Sallon shume i paster
AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
E MARE NE KONCESJONAR
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 5.200 € ( I DISKUTUESHEM )

Support Ukraine